Top Banner
Тільки оригінальна продукція
АкціїБренди
За популярністю
Блиск для губ PuroBio Cosmetics LipGloss, 4.8 мл

PuroBio Cosmetics

Блиск для губ PuroBio Cosmetics LipGloss, 4.8 мл
swatch-imageswatch-image2
459 ₴ -25%
344 ₴
Lipss
Помада для губ PuroBio Cosmetics Semi-Matte Lipstick, 4.4 г

PuroBio Cosmetics

Помада для губ PuroBio Cosmetics Semi-Matte Lipstick, 4.4 г
1
swatch-imageswatch-image3
559 ₴ -25%
419 ₴
Олівець для губ PuroBio Cosmetics Lip Pencil, 1.3 г

PuroBio Cosmetics

Олівець для губ PuroBio Cosmetics Lip Pencil, 1.3 г
1
swatch-imageswatch-image4
229 ₴ -25%
171 ₴
Тінт для губ PuroBio Cosmetics LipTint, 4.8 мл

PuroBio Cosmetics

Тінт для губ PuroBio Cosmetics LipTint, 4.8 мл
swatch-imageswatch-image4
499 ₴ -25%
374 ₴
До -50% на яскраві лаки для нігтів

Косметика для губ PuroBio Cosmetics - відгуки покупців

  • Ірина Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 г photo
    Ірина1 Липня 2026 р.
    Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 гПомада сподобалася, має приємну текстуру, не скочується на вустах, не сушить вуста, як більшість матових помад, стійкість середня.Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews imagerewiew previews image
  • Ольга Блиск-крем для губ Patricia Ledo Brilliance з легким шимером, 5 г photo
    Ольга1 Липня 2026 р.
    Блиск-крем для губ Patricia Ledo Brilliance з легким шимером, 5 гОчень понравился этот блеск!Читати деталі
    rewiew previews image
  • Олександра Помада з бальзамом для губ Patricia Ledo Lipstick Balm, 3.5 г photo
    Олександра1 Липня 2026 р.
    Помада з бальзамом для губ Patricia Ledo Lipstick Balm, 3.5 гТрохи тінтує, колір не повністю стирається, великий плюс. І зволожує чудовоЧитати деталі
    rewiew previews image
  • Олександра Олівець для губ Eveline Cosmetics Light Plum Max Intense Colour, 1.2 г photo
    Олександра1 Липня 2026 р.
    Олівець для губ Eveline Cosmetics Light Plum Max Intense Colour, 1.2 гТреба брати дівчата!Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image
  • свіСвітлана Помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Nude Intense, 4.5 г photo
    свіСвітлана1 Липня 2026 р.
    Помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Nude Intense, 4.5 гхотіла замінити 173 на щось схоже. так і вийшло.Читати деталі
    rewiew previews image
  • Оксана Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 г photo
    Оксана30 Червня 2026 р.
    Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 гВ мене відтінок 601 Worth it дуже цікавий рожевий, трохи з відтінком персика. Текстура мʼяка та приємна, оксамитова, не сушить шкіру губ. За текстурою не кремова, але мʼяка, не розтікається. Має приємний аромат і дуже естетично виглядає. Буде класно виглядати, як під олівець, такі сама по собі, можна сміливо брати як помаду на кожен день!Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews imagerewiew previews imagerewiew previews image
  • Ірина Олівець для губ Aden Lip Liner Pencil, 1.14 г photo
    Ірина30 Червня 2026 р.
    Олівець для губ Aden Lip Liner Pencil, 1.14 гпридбала олівець aden колір 29 шиншила, додала фото на руці та на губах. Губи нафарбовані олівцем, а поверх безколірним бальзамом для губ. Що можу сказати: колір на губах мені подобається, давно хотіла такий нюд з підтоном пильної троянди. Але як на мене хотілось щоб олівець був м'якший для кращого нанесення. Тому зняла одну зірку.Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image
  • Анастасия О. Рідка помада для губ Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color, 4 мл photo
    Анастасия О.30 Червня 2026 р.
    Рідка помада для губ Seventeen Matlishious Super Stay Lip Color, 4 млУлюблена матова помада. Вже моя 3-тя. Дуже натуральний колір (01). Для мене ідеально з олівцем.Читати деталі
    rewiew previews image
  • Ольга Х. Олія-сироватка для губ Eveline Cosmetics Celebrity Lips Lip Oil Serum, 5 мл photo
    Ольга Х.30 Червня 2026 р.
    Олія-сироватка для губ Eveline Cosmetics Celebrity Lips Lip Oil Serum, 5 млТовар гарної якості. На губах не злипається, не скатується, не ростікається. Коліру не має, прозорий, блиск надає гарний.Читати деталі
  • Альона Зволожувальна помада для губ Color Me Juicy Lips, 4.3 г photo
    Альона30 Червня 2026 р.
    Зволожувальна помада для губ Color Me Juicy Lips, 4.3 гНеочікувано хороша помада. Кремова ніжна текстура, добре тримається, не сушить. Єдине що зовсім без запаху. Брала колір 821, відтінок вгадала , мені підійшов. Дякую.Читати деталі
    rewiew previews image
  • Гея Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 г photo
    Гея29 Червня 2026 р.
    Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 гРозкішна матова помада. Кремова, шовковиста і невагома текстура на губах і дуже смачний приємний ніжний аромат- саме те що треба влітку. Номер на свотчі 545. Губи не пересушує, легко створити ефект «після поцілунку» чи нашаровуватиЧитати деталі
    rewiew previews image
  • Анна С. Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 г photo
    Анна С.29 Червня 2026 р.
    Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 гСпробувала дану помаду у відтінку 545! Можу відмітити неймовірно приємну текстуру, гарний нетиповий аромат та надзвичайно виразний колір цього продукту! Дуже задоволена помадою в плані стійкості та відчуттів на губах. Однозначно рекомендую!!!Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image
  • Тетяна Матова помада для губ Neverti Matt Idole Lipstick NP705, 4.5 г photo
    Тетяна29 Червня 2026 р.
    Матова помада для губ Neverti Matt Idole Lipstick NP705, 4.5 гПомада дуже сподобалася. Кольори брала навмання і вони мені підійшли. На мою думку, палітра дуже вдала. Помада наноситься, легко, лягає без пропусків. На губах виглядає дуже гарно. Не розтікається навіть без олівця. Довго тримається, але не сушить губи. Вона матова. У мене відтінок 107 - персиковий нюд і 111 - рожево-сливово-коричневий нюд (важко описати), гарно освіжають макіяж. На фото при світлі сонця і у затінку. Хочу спробувати й інші відтінки.Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image
  • АнчеваАнчева А. Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 г photo
    АнчеваАнчева А.29 Червня 2026 р.
    Помада для губ L’Oreal Paris Color Riche Blurred Matte, 4.3 гСупер помада, матовий прям оксамитовый фініш, зволожує губи. Дуже сподобаласьЧитати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image
  • Вікторія Тінт-желе для губ Missai Jelly Lip Tint, 6.5 г photo
    Вікторія29 Червня 2026 р.
    Тінт-желе для губ Missai Jelly Lip Tint, 6.5 гНа фото відтінок 01Читати деталі
    rewiew previews imagerewiew previews image