Top Banner
Тільки оригінальна продукція
АкціїБренди
За популярністю
Гель для нарощування нігтів Bonus Please Gel

Bonus Please

Гель для нарощування нігтів Bonus Please Gel
18
swatch-image15 г6
169 ₴ -4%
162 ₴
Гель-лак для нігтів Bonus Please, 6 г

Bonus Please

Гель-лак для нігтів Bonus Please, 6 г
8
swatch-imageswatch-image61
80 ₴ -44%
45 ₴
База для гель-лаку Bonus Please, 6 г  (скло)

Bonus Please

База для гель-лаку Bonus Please, 6 г (скло)
154 ₴ -5%
146 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель для нарощування нігтів Bonus Please Gel 1, 50 г

Bonus Please

Уцінка! Гель для нарощування нігтів Bonus Please Gel 1, 50 г
512 ₴ -60%
205 ₴
Знежирювач для нігтів Bonus Please, 6 г

Bonus Please

Знежирювач для нігтів Bonus Please, 6 г
1
100 ₴ -7%
93 ₴
Ультрабонд для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)

Bonus Please

Ультрабонд для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)
126 ₴ -6%
119 ₴
Ультрабонд для нігтів Bonus Please, 6 г

Bonus Please

Ультрабонд для нігтів Bonus Please, 6 г
1
100 ₴ -7%
93 ₴
Топ для гель-лаку Bonus Please, 6 г

Bonus Please

Топ для гель-лаку Bonus Please, 6 г
1
114 ₴ -14%
98 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 54, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 54, 6 г
80 ₴ -47%
42 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 30, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 30, 6 г
80 ₴ -70%
24 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 12, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 12, 6 г
80 ₴ -70%
24 ₴
Гель-лак для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)

Bonus Please

Гель-лак для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)
swatch-imageswatch-image8
128 ₴ -46%
69 ₴
Знежирювач для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)

Bonus Please

Знежирювач для нігтів Bonus Please, 6 г (скло)
104 ₴ -11%
93 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 1, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 1, 6 г
83 ₴ -60%
33 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 32, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 32, 6 г
83 ₴ -60%
33 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 14, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 14, 6 г
80 ₴ -50%
40 ₴
База для гель-лаку Bonus Please, 6 г

Bonus Please

База для гель-лаку Bonus Please, 6 г
1
102 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 15, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 15, 6 г
80 ₴ -60%
32 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 24, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 24, 6 г
88 ₴ -50%
44 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 33, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 33, 6 г
80 ₴ -50%
40 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 45, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 45, 6 г
93 ₴ -53%
44 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 60, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 60, 6 г
80 ₴ -60%
32 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 47, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 47, 6 г
83 ₴ -60%
33 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 16, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 16, 6 г
83 ₴ -60%
33 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 23, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 23, 6 г
80 ₴ -50%
40 ₴
Уцінка
Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 29, 6 г

Bonus Please

Уцінка! Гель-лак для нігтів Bonus Please 29, 6 г
83 ₴ -49%
42 ₴

Приємний догляд за волоссям, тілом і нігтями разом із Bonus Please

Bonus Please — це український бренд професійних засобів для манікюру, педикюру та доглядальної косметики для тіла та волосся. На EVA.UA ви знайдете все, що потрібно для стильного покриття та дбайливого догляду за нігтями та шкірою рук. Ультрабонд — це безкислотний знежирювач, який готує нігтьову пластину до нанесення наступних матеріалів, виконуючи роль «грунтовки». Він залишає на поверхні липкий шар, забезпечуючи кращу зчіплюваність, і водночас безпечний для нігтів, тому що не порушує природного pH. База для гель-лаку призначена для вирівнювання та зміцнення пластини, а також запобігає появі сколів і тріщин.

Гель для нарощування придатний для корекції та моделювання форми. Лінійка гель-лаків представлена ​​насиченими відтінками високої пігментації. Засоби мають оптимальну в’язкість, комфортно розподіляються по поверхні, не затікають. А топ фіксує отриманий результат, надає гарного глянсового блиску та захищає від механічних пошкоджень. Також в асортименті бренду є доглядальні засоби. Шампунь і гель для душу чудово очищають волосся й тіло, мають приємний аромат. Крем для рук на основі натуральних компонентів усуває сухість і лущення, а кислотний пілінг для ніг м’яко відлущує ороговілі клітини шкіри, роблячи стопи гладкими та м’якими. Щоб надати еластичності та пружності шкірі, використовуйте цукровий скраб для тіла 1–2 рази на тиждень. Його рекомендовано наносити на розпарену вологу шкіру після миття з милом або гелем для душу.