Top Banner
Тільки оригінальна продукція
АкціїБренди

За популярністю
Бронзер для обличчя Relove by Revolution Super Bronzer, 6 г

Relove by Revolution

Бронзер для обличчя Relove by Revolution Super Bronzer, 6 г
1
swatch-imageswatch-image6
183 ₴ -40%
109 ₴
Олія для губ Relove By Revolution Roll Baby Lip Oil, 5 мл

Relove by Revolution

Олія для губ Relove By Revolution Roll Baby Lip Oil, 5 мл
3
swatch-imageswatch-image3
242 ₴ -29%
172 ₴
Уцінка
Уцінка! Олія для губ Relove By Revolution Roll Baby Lip Oil, Matcha, 5 мл

Relove by Revolution

Уцінка! Олія для губ Relove By Revolution Roll Baby Lip Oil, Matcha, 5 мл
242 ₴ -70%
73 ₴
Палетка для брів Relove by Revolution Colour Cult Brow Palette, 3.2 г

Relove by Revolution

Палетка для брів Relove by Revolution Colour Cult Brow Palette, 3.2 г
swatch-imageswatch-image
183 ₴ -7%
170 ₴
Хайлайтер для обличчя Relove by Revolution Super Highlight, 6 г

Relove by Revolution

Хайлайтер для обличчя Relove by Revolution Super Highlight, 6 г
1
swatch-imageswatch-image5
183 ₴ -40%
109 ₴
Праймер для обличчя Relove by Revolution Fix Stick Glow Primer, 5.5 г

Relove by Revolution

Праймер для обличчя Relove by Revolution Fix Stick Glow Primer, 5.5 г
1
359 ₴ -10%
323 ₴
Уцінка
Уцінка! Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, So Berry, 15 мл

Relove by Revolution

Уцінка! Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, So Berry, 15 мл
183 ₴ -50%
92 ₴
Олівець для губ Relove by Revolution Super Fill Lipliner, 1 г

Relove by Revolution

Олівець для губ Relove by Revolution Super Fill Lipliner, 1 г
1
swatch-imageswatch-image6
125 ₴ -18%
103 ₴
Пензель для пудри Relove By Revolution Brush Queen Large Powder Brush

Relove by Revolution

Пензель для пудри Relove By Revolution Brush Queen Large Powder Brush
304 ₴ -10%
274 ₴
Блиск для губ Relove by Revolution Baby Gloss Lip Gloss, 2.2 мл

Relove by Revolution

Блиск для губ Relove by Revolution Baby Gloss Lip Gloss, 2.2 мл
1
swatch-imageswatch-image5
183 ₴ -37%
116 ₴
Туш для вій Relove By Revolution Power Lash Volume Mascara, Black, 10 мл

Relove by Revolution

Туш для вій Relove By Revolution Power Lash Volume Mascara, Black, 10 мл
188 ₴ -37%
118 ₴
Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, 15 мл

Relove by Revolution

Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, 15 мл
swatch-imageswatch-image3
183 ₴ -37%
115 ₴
Уцінка
Уцінка! Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, Tropic Baby Pineapple, 15 мл

Relove by Revolution

Уцінка! Бальзам для губ Relove By Revolution Glam Balm, Tropic Baby Pineapple, 15 мл
183 ₴ -50%
92 ₴
Уцінка
Уцінка! Туш для вій Relove By Revolution Power Lash Volume Mascara, Black, 10 мл

Relove by Revolution

Уцінка! Туш для вій Relove By Revolution Power Lash Volume Mascara, Black, 10 мл
188 ₴ -50%
94 ₴
Рідкі тіні для повік Relove by Revolution Eye Light Metallic Eyeshadow, 1.9 мл

Relove by Revolution

Рідкі тіні для повік Relove by Revolution Eye Light Metallic Eyeshadow, 1.9 мл
swatch-imageswatch-image3
Немає в наявності
Олівець-каял для очей Relove by Revolution Kohl Eyeliner, 1.2 г

Relove by Revolution

Олівець-каял для очей Relove by Revolution Kohl Eyeliner, 1.2 г
swatch-imageswatch-image1
Немає в наявності
Матувальна база під макіяж Relove By Revolution Super Matte Primer, 12 мл

Relove by Revolution

Матувальна база під макіяж Relove By Revolution Super Matte Primer, 12 мл
Немає в наявності
Палетка для контурингу обличчя Relove by Revolution Colour Play Contour Trio, 6 г

Relove by Revolution

Палетка для контурингу обличчя Relove by Revolution Colour Play Contour Trio, 6 г
swatch-imageswatch-image1
Немає в наявності
Набір матових помад для губ Relove By Revolution Supermatte Liquid Lip Set, 3 шт

Relove by Revolution

Набір матових помад для губ Relove By Revolution Supermatte Liquid Lip Set, 3 шт
swatch-imageswatch-image1
Немає в наявності

Relove by Revolution — декоративна косметика, що поєднує тренди і веганську формулу

Relove by Revolution заснувала Makeup Revolution у Великій Британії в 2020 році, і вона одразу вирізняється тим, що пропонує декоративну косметику преміум-якості за доступною ціною, а її унікальність полягає в тому, що вона є веганською та cruelty free, створеною для сучасних жінок, які цінують трендові відтінки, інновації й етичні підходи.

Цей суббренд Makeup Revolution обирає найактуальніші трендові відтінки для макіяжу, включаючи хайлайтер, палетку, тональну основу, консилери, рум'яна, контуринг, помаду та туш для очей і для брів, і підкреслює філософію бренду через деталізовані пензля й багатофункціональні продукти, які підходять як для вечірнього макіяжу, так і для повсякденного образу.

В її палітрі кожен може знайти ідеальне рішення: від оптимально пігментованої тональної основи до глибоких, насичених, але зручних в застосуванні для повсякденного контурингу й хайлайтєра.

Цей бренд впливає на тренди, поєднуючи трендові відтінки з високою якістю текстур, розумною палітрою і широтою вибору, що охоплює все: від помади й пензля до комплексних палеток, і він точно не підведе тих, хто шукає косметику в одному флаконі – ідеальну для вечірнього макіяжу, зручну для денних акцентів. Relove by Revolution продовжує свій розвиток, однаково надихаючи і досвідчених візажистів, і новачків у макіяжі, адже вона надає повний арсенал: палетка хайлайтерів, тональна основа, консилери, рум'яна, туш, контуринг, пензля, помада — усе це для очей, для брів, для обличчя — кожен продукт ідеально спроєктований та поєднується між собою, аби створити унікальний образ.

Її декоративна косметика дарує комфорт і впевненість, бо кожен елемент — від текстури помади до глибини тону консилера — ретельно протестований, щоб відповідати стандартам cruelty free та бути веганським. Вона пропонує трендові відтінки, які ідеально підходять для вечірнього макіяжу, але водночас чудово працюють у денному світлі. Весь асортимент продуманий в деталях: від вибору пензля, що дозволяє виконати тонкий контуринг, до форматів палетки, які легко помістяться в косметичку; усе це підтримується естетикою Великої Британії та філософією суббренда Makeup Revolution, який вміє поєднувати доступність і професійність. Офіційний сайт бренду — www.revolutionbeauty.com.