Туалетна вода чоловіча Armand Basi
17 товарiв
Armand Basi
Armand Basi L’Eau Pour Homme Туалетна вода чоловіча
Armand Basi
Armand Basi L'Eau Pour Homme Blue Tea Туалетна вода чоловіча
Armand Basi
Armand Basi L'Eau Pour Homme Intense Vetiver Туалетна вода чоловіча
Armand Basi
Armand Basi L'Eau Pour Homme Woody Musk Туалетна вода чоловіча, 125 мл (ТЕСТЕР в коробці)
Armand Basi
Armand Basi L'Eau Pour Homme Woody Musk Туалетна вода чоловіча
Armand Basi
Уцінка! Armand Basi L"Eau Pour Homme Туалетна вода чоловіча, 125 мл (ТЕСТЕР з кришкою)Туалетна вода чоловіча Armand Basi: так багато в вишуканому ароматі
Іспанська продукція від Armand Basi — це завжди експресія, буйство почуттів та динаміка. Не стала винятком і чоловіча туалетна вода Арманд Басі. Свій перший парфум компанія випустила у 2000 році. На той момент бренд був настільки відомим, а парфуми настільки очікуваними, що вже на третій день продажів неможливо було знайти жодної товарної одиниці в магазинах. Сьогодні ж на сайті EVA ви можете купити парфумерію Armand Basi за хорошою ціною.
Чоловіча туалетна вода Арманд Басі - ваш характер
Парфуми від іспанського модного будинку поза конкуренцією на світовому ринку. Їх знають. Їх люблять. Зокрема як жінки, так і чоловіки різного віку. Продукція характеризується свіжістю, інтригою та оригінальним звучанням.
Ваш аромат — ваша візитна картка!
Найпопулярніші чоловічі аромати — це:
- Туалетна вода Night Blue. Композиція належить до групи східні. Прем'єра відбулася у 2018 році. Парфум мав запаморочливий успіх. Основні ноти піраміди — спеції, трави, трохи квітів та свіжість лимона.
- Парфум Wild Forest. Його запаморочливий аромат обертається навколо нот кедра, доповнених пачулями, перцем, ладаном та мускусом.
- Чоловіча туалетна вода Арманд Басі In Blue. Імпозантна й помірно сувора, але без пафосу композиція. В основі піраміди використані ноти моху, спецій, деревини і цитрусів.
- L'Eau Pour Homme. Цей аромат для чоловіків характеризується деревними глибокими нотами. Тут розмістилися кипарис, бамбук, трохи спецій, цитрусів та пачулів.
Туалетна вода чоловіча Armand Basi в EVA
В інтернет-магазині EVA представлені оригінали парфумерії від іспанського модного будинку.
Гарний аромат — лев’яча частка хорошого іміджу!
Якщо вам потрібен парфум для особистого користування (не на подарунок), встигніть купити тестер за вигіднішою ціною. Його відмінність полягає тільки в зовнішньому вигляді упаковки. Її дизайн простий, невибагливий. В іншому ароматична піраміда та стійкість парфумів оригінальні.
Детально про елітну парфумерію Арманд Басі легко дізнатися на www.armandbasi.com.

































