Маски для волосся

Маски для волосся: простота використання та неперевершений результат

Використовуєте підхожий шампунь, старанно обполіскуєте волосся кондиціонерами й бальзамами після миття, а вигляд волосся однаково не радує? Значить, щоденні продукти не справляються зі шкодою від агресивних зовнішніх чинників, і настав час для посиленого догляду. Маски для волосся — ефективні відновлювальні засоби, які проникають глибоко в стрижні завдяки часу впливу та активним компонентам.

Маски для волосся: простота використання та неперевершений результат
Відмінності масок для волосся від бальзамів-кондиціонерів

Відмінності масок для волосся від бальзамів-кондиціонерів

На відміну від щоденних доглядальних засобів маски проникають глибше та впливають не тільки на кутикулу, а й на кортекс — центральну й основну частину стрижня.

Кондиціонер ніколи не замінить професійну маску для волосся.

Навіть якщо потримати бальзам-кондиціонер більше належних кількох хвилин, він не вирішить помітних і серйозних проблем. Для відновлення сухого, пошкодженого, слабкого та тьмяного волосся потрібні живильні, зволожувальні й зміцнювальні маски з кератином, вітамінами та оліями.

Засоби для щоденного використання діють переважно на кутикулу й не досягають кортексу. Вони дійсно покращують вигляд волосся на короткий час, розгладжують лусочки та підсилюють блиск, але не лікують його зсередини. Для глибокого відновлення фахівці рекомендують маски, які застосовуються раз на тиждень, а то й рідше. Використовувати такі продукти частіше не варто.

Чим зумовлена ​​ефективність масок для волосся

Маски, які повертають волоссю здоров’я та красу:

  • кератинові, протеїнові й ліпідні для ламких і пошкоджених стрижнів — рятують від випадіння, заповнюють прогалини, зміцнюють і реанімують;
  • зволожувальні та живильні з пантенолом, гіалуроновою кислотою і оліями;
  • вітамінні з натуральними компонентами та рослинними екстрактами для росту;
  • відтінкові, тонувальні та освітлювальні для експериментів із кольором;
  • лікувальні та антибактеріальні проти лупи.

Також існують маски для ламінування, які роблять волосся сяйливим і гладеньким, і безсульфатні, рекомендовані для м’якого відновлення травмованих стрижнів після фарбування. Незмивні маски для волосся зазвичай належать до нічних і ефективно діють протягом усього сну.

У професійних масках компоненти ретельно підібрані.

Чому не можна скористатися домашніми рецептами та заощадити? Справа в тому, що концентрація інгредієнтів у професійних масках ідеально вивірена й ніякі з них не конфліктують один з одним. На відміну від саморобних продуктів, це комплекс необхідних речовин, який чітко та швидко вирішує поставлене завдання. Сьогодні серед б’юті-брендів, що розробляють засоби для волосся, вирізняються корейські, білоруські та італійські.

Чим зумовлена ​​ефективність масок для волосся

Часті питання про маски для волосся

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути маски для волосся
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»