Міцелярна вода

Міцелярна вода — багатофункціональний засіб для очищення та догляду

Міцелярна вода — ефективний продукт для демакіяжу та очищення шкіри. Свою назву він отримав від мікрочастинок — міцел, які очищають шкіру від залишків декоративних і доглядальних засобів, шкірного себуму, пилу та іншого. Засіб м’яко та дбайливо очищає, не подразнює, не пересушує та не пошкоджує захисний бар’єр. Як правило, не має кольору та запаху.

Міцелярна вода — багатофункціональний засіб для очищення та догляду
Для чого використовувати міцелярну воду

Для чого використовувати міцелярну воду

Продукт є в асортименті багатьох косметичних брендів. Засоби відрізняються один від одного складом, тому додатково можуть надавати зволожувальну, пом’якшувальну, заспокійливу та тонізувальну дію. Як правило, їх можна використовувати для:

  • зняття макіяжу;
  • делікатного очищення від бруду та себуму;
  • догляду за проблемною шкірою.

Залежно від свого складу, продукт можна використовувати для щоденного очищення та тонізації шкіри. Засоби з органічним складом допомагають не тільки усунути забруднення, а й додатково доглядати за шкірою, позбутися від прищів, підтримувати її свіжою та здоровою.

Міцелярна вода не замінює тонік.

Засіб може додатково тонізувати, але для більш ефективної підготовки обличчя до подальшого догляду та макіяжу рекомендовано використовувати спеціальні продукти.

Яку міцелярну воду вибрати

Сучасні корейські, білоруські, французькі та інші світові виробники декоративної та доглядальної косметики пропонують великий вибір міцелярної води для сухої, жирної, комбінованої, чутливої ​​та нормальної шкіри. Ідеальний засіб має підходити для вашого типу шкіри. Для вмивання надайте перевагу очищувальній міцелярній воді, яка б дбайливо усувала бруд і доглядала за шкірою. Такий засіб може містити термальну або квіткову воду, щоб не пересушувати шкіру. Міцелярна вода для жирної та проблемної шкіри ретельно очищає, видаляє надлишок шкірного себуму та допомагає позбутися чорних цяток.

Двофазний засіб з олією справляється зі стійким макіяжем.

Для демакіяжу очей використовуйте спеціальні засоби, які не щипають слизову та не викликають почервоніння, безпечні для тих, хто носить контактні лінзи. Після використання міцелярної води для зняття макіяжу рекомендовано вмити обличчя, а потім протерти його тоніком.

Яку міцелярну воду вибрати

Часті питання про міцелярна вода

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути міцелярна вода
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»