Органічна побутова хімія

Органічна побутова хімія — безпечність використання та чистота

Органічна побутова хімія — це чудовий вибір для прибирання та прання без шкоди для здоров’я та природи. Під час виробництва очищувальних та мийних засобів використовуються органічні кислоти, екстракти та витяжки з рослин, олії та мінерали. Така продукція безпечна для здоров’я та навколишнього середовища, оскільки в її складі відсутні синтетичні ПАВ, фосфати, хлор, фталати та інші шкідливі речовини.  Екологічна побутова хімія відмічена знаком «Зелений журавлик» на етикетці або пакованні. Використання органічних продуктів досить економічне, тому що багато з них мають концентрований склад.

Натуральні пральні порошки, гелі та кондиціонери універсальні й підходять для прання в машинах і для ручного використання. Їх дія заснована на природних рослинних та мінеральних компонентах без додавання синтетичних інгредієнтів, штучних ароматизаторів та барвників. Органічні ополіскувачі та порошки — ідеальний варіант для дитячих речей. Екологічні засоби для дому випускають для миття посуду та вікон, для ванної та для туалетів, для чищення килимів та м’яких меблів. Вибираючи органічні засоби, ви дбаєте про себе, своїх близьких та природу.

Часті питання про органічна побутова хімія

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути органічна побутова хімія
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»