Сухі шампуні для волосся

Сухий шампунь — альтернативний засіб для свіжості волосся

Перед тим як знайти сучасний формат, сухий шампунь пройшов довгий шлях змін. Вважається, що засіб, який виконував його функції, з’явився в середині минулого століття. Це була баночка з тальком і пушок. Пізніше для надання волоссю свіжості використовували крохмаль, борошно, суміш солі та коріння фіалки, перемелені какао-боби. Сучасні технології та науково розроблені формули забезпечили появу на ринку практичної та дієвої альтернативи рідким шампуням.

Сухий шампунь — альтернативний засіб для свіжості волосся
Як діє сухий шампунь

Як діє сухий шампунь?

Головна активна речовина в засобі — абсорбент. Найчастіше це перемелені зернові (рис, пшениця, кукурудза, овес). Сухий шампунь являє собою своєрідну пудру, яка розпилюється під тиском тонким шаром, рівномірно розподіляючись по волоссю. Зверніть увагу, що сухий шампунь лише абсорбує надлишки себуму на волоссі, не усуваючи забруднення на шкірі голови. Процедура займає кілька хвилин і не потребує використання води та фена. Рекомендується застосовувати такі засоби не частіше кількох разів на тиждень.

За допомогою сухого шампуню можна створити стильний пучок або хвіст.

Асортимент сухих шампунів стрімко розширюється, тому вибір стає дедалі складнішим. Відповідно до типу та кольору волосся, а також бажаного ефекту та ціни можна знайти оптимальні варіанти. Деякі сухі шампуні можуть виявитися ідеальними для світлого волосся, але непридатними для темного, залишаючи білі сліди від розпилення. А засоби, створені спеціально для жирного волосся, можуть не підійти для сухого. Основні різновиди пропонованого продукту:

  • сухі шампуні для шатенок, для брюнеток або для блондинок;
  • засоби для сивого або для фарбованого волосся;
  • продукція з доглядальним або легким стайлінговим ефектом — для об’єму, для ослабленого волосся;
  • ароматизовані шампуні або без запаху.

Сухі шампуні: поради й рекомендації

Яким би шампунем ви не користувалися, від лупи, для слабкого або для фарбованого волосся, — сухий шампунь не вплине на ефективність інших доглядальних продуктів. Достатньо дотримуватися рекомендованої частоти його використання та порад виробника. Сухий шампунь — знахідка для тонкого волосся, адже він надає миттєвого об’єму та свіжості. Важливо правильно вибрати продукт, враховуючи не тільки об’єм, ціну та зовнішній вигляд флакона, а й індивідуальні особливості та бажаний результат.

Сухі шампуні: поради й рекомендації

Часті питання про сухі шампуні для волосся

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути сухі шампуні для волосся
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»