Al Wataniah

Al Wataniah
Al Wataniah Sultan Al Lail Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Eternal Qahir Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Oud Mystery Intense Парфумована вода унісекс, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Kenz Al Malik Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Парфумований міст для тіла Al Wataniah Musk Collection Apple Musk унісекс, 250 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Al Daiem Парфумована вода унісекс, 75 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Khususi Reda'a Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Al Daiem Elixir Парфумована вода унісекс, 75 мл
Al Wataniah
Парфумований міст для тіла Al Wataniah Musk Collection Cherry Musk жіночий, 250 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Sabah Al Ward Sugar Парфумована вода жіноча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Kayaan Terra Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Парфумований міст для тіла Al Wataniah Musk Collection Vanilla Musk унісекс, 250 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Watani Intense Парфумована вода унісекс, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Graphite Парфумована вода унісекс, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Niche Royal Oak II Парфумована вода унісекс, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Kayaan Midnight Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Парфумований міст для тіла Al Wataniah Musk Collection Lychee Musk унісекс, 250 мл
Al Wataniah
Парфумований міст для тіла Al Wataniah Musk Collection Pistachio Musk унісекс, 250 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Nawal Alexandrite Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Rawaee Elite Парфумована вода чоловіча, 100 мл
Al Wataniah
Al Wataniah Rawaee Monarch Парфумована вода чоловіча, 100 млAl Wataniah — розкіш та традиції східної парфумерії
Al Wataniah — це парфумерний бренд із ОАЕ, який поєднує в собі сучасні тенденції та багатовікові традиції Близького Сходу. Основою колекції виступають класичні арабські парфуми, адаптовані під смаки світової аудиторії.
Компанія спеціалізується на створенні насичених композицій, розкриваючи багатогранні східні мотиви. Майстри-парфумери використовують високоякісні ефірні олії та натуральні екстракти, щоб кожен аромат зберігав свою глибину та стійкість протягом усього дня.
Характерна риса продукції — складна ольфакторна піраміда, де базові ноти плавно переходять у довгий шлейф. У формулах часто солює благородний мускус і глибокий терпкий уд, що формують пізнавану теплу базу. Для надання композиціям характеру технологи додають насичені деревні та обволікаючі амброві акорди.
Щоб збалансувати щільність звучання, у серце парфуму інтегрують легкі квіткові та соковиті фруктові відтінки. Спеціально для поціновувачів більш виразних запахів розробляються складні пряні комбінації, що залишають яскравий посмак.
Асортимент компанії чітко структурований. У каталозі представлена елегантна жіноча серія з акцентом на ніжність і пудровість, а також сувора чоловіча лінія, що підкреслює статусність.
Попит має універсальна категорія унісекс, яка зовсім по-різному звучить на кожному. Виробник також випускає ексклюзивні нішеві видання, які створюються для поціновувачів рідкісних і нестандартних парфумерних поєднань.
Головним форматом випуску виступає концентрована парфумована вода, що гарантує економну витрату та високу стійкість. Стандартом бренду став класичний масивний флакон обʼємом 100 мл. Дизайн упаковки відсилає до східної естетики: важке скло, золотисті елементи та витончені орнаменти роблять флакони стильним доповненням інтерʼєру. Якісні розпилювачі забезпечують дрібнодисперсне нанесення рідини, допомагаючи запаху рівномірно розкриватися.
Офіційний сайт: alwataniah.com























