Корейський пілінг для обличчя

Корейський пілінг для обличчя — дбайливе очищення без зайвих зусиль

Корейські пілінги для обличчя вирізняються продуманим та збалансованим складом, ніжною консистенцією та ефективною дією. Корейські засоби не тільки відлущують змертвілі клітини та очищають, а й мають комплексний вплив на шкіру. Продукти мають зволожувальну та живильну дію, сприяють вирівнюванню рельєфу, допомагають позбутися пігментних плям, запалень та почервонінь, стимулюють оновлення клітин. В основі дії пілінгу-скатки лежить подвійний принцип очищення шкіри. Натуральні кислоти делікатно розчиняють ороговілі клітини, а мікрочастинки целюлози скочують забруднення як маленькі кульки, що змивають водою. Скатки не містять абразивних частинок, тому не травмують шкіру.

Компоненти корейської очищувальної косметики для пілінгу дуже різноманітні та допомагають у розв’язанні дерматологічних проблем. Засоби з рослинними екстрактами та з муцином равлика надають додаткову протизапальну, заспокійливу, себорегулювальну та антиоксидантну дію. Пілінги з гіалуроновою кислотою, гліцерином, лецитином та іншими зволожувальними компонентами пом’якшують шкіру та запобігають зневодненню. Продукти з фруктовими кислотами підвищують еластичність шкіри, освітлюють, розгладжують дрібні зморшки, активізують регенерацію клітин. Пілінги з колагеном мають антивікову та відновлювальну дію. Корейські пілінги для обличчя — це простий, ефективний та безпечний засіб для очищення та догляду за шкірою.

Часті питання про корейський пілінг для обличчя

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути корейський пілінг для обличчя
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»