Пінка для укладки волосся

Пінка для укладання волосся — ідеальна фіксація щодня

Пінка для укладання волосся — стайлінговий засіб, який допомагає створити та зафіксувати як жіночу, так і чоловічу зачіску. Пінка зберігає рухливість та природність волосся, збільшує об’єм. У складі засобу є гідрогенізований протеїн, який допомагає волоссю не склеюватися та забезпечує легку структуру продукту, а також полімери, що мають фіксувальні властивості, та бутан. Залежно від призначення додають барвники для зміни кольору, вітаміни та мінерали для живлення та зволоження. Розрізняють пінки слабкої, середньої та сильної фіксації. Професійні стилісти рекомендують використовувати засоби з легким та середнім впливом для тонкого волосся та для щоденного використання, а продукти сильної фіксації — для вечірнього укладання.

У термозахисні пінки додають компоненти для зниження негативного впливу високих температур. Засоби для кучерявого волосся та такого, що вְ’ється, допоможуть усунути статичну електрику, підкреслити або випрямити завитки. Пінки для об’єму надають зачісці пишності без обтяження. До складу продуктів для блиску додають мерехтливі частинки, які забезпечують здорове сяяння волосся. Відтінкові засоби дають змогу спробувати різні кольори, а пінка для пляжного укладання допоможе створити ефект мокрого волосся. Використовуйте стайлінгові засоби, і ваша зачіска стане прекрасним завершенням образу.

Часті питання про пінка для укладки волосся

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути пінка для укладки волосся
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»