Тестери парфумів

Тестери парфумів: як заощадити, купуючи парфумерію

Спочатку тестери використовували тільки в магазинах. Цю категорію товарів надавав постачальник парфумерії, щоб кожен покупець мав змогу спробувати аромат. Відкриті флакони тестерів парфумів об’ємом не менш ніж 75 мл стояли біля відповідних оригінальних композицій. Але з розвитком інтернет-продажів тестери стали доступними для покупки. Тепер кожен може поповнити колекцію ароматів, не витративши великої суми.

Тестери парфумів: як заощадити, купуючи парфумерію
Особливості та переваги тестерів парфумів

Особливості та переваги тестерів парфумів

Сьогодні не важко буде знайти як жіночу парфумовану воду, так і чоловічу туалетну воду у форматі тестера. Зазвичай демонстраційні зразки парфумерії представлені у великих флаконах по 100 мл або 80 мл. Але також попит мають і менш об’ємні флакони 60 мл і 50 мл.

Тестер улюбленого аромату — вигідна покупка для поціновувачів парфумерії!

Особливості тестерів:

  • піраміда композиції тестера парфумів нічим не відрізняється від оригіналу, адже компанії невигідно створювати та виробляти іншу, дешевшу формулу, ризикуючи іміджем і репутацією;
  • тільки зовнішній вигляд флакона та коробки може відрізняти тестер від оригінального парфуму (наприклад, флакон може бути без кришечки, а замість паковання у плівці буде картонна коробка).

Але навіть з огляду на всі переваги тестерів, не рекомендується розглядати їх як варіант презенту. Наявність гарного паковання в плівці відіграє важливу роль у створенні святкового настрою та wow-ефекту. В цілому тестери парфумів — це чудовий варіант для тих, хто точно знає звучання вибраного аромату, часто ним користується. Також тестовий зразок парфуму дає можливість детально познайомитися з новою композицією, але водночас не купувати повнорозмірний запакований флакон.

Часті питання про тестери парфумів

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути тестери парфумів
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»